facebook
  1. Osel İlaç ve Sanayi
  2. Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı

Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı

Osel İlaç ve Sanayi

Osel İlaç Ve Sanayi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Osel İlaç Ve Sanayi Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3136185


Kadın veya Erkek 20 - 48 arası No: 3136185 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul Anadolu Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İlaç Kalite Kalite Kontrol Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Osel İlaç ve Sanayi

Aradığınız "Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?