facebook
  1. PİMTAŞ PLASTİK
  2. Kalite Laboratuvar Teknikeri

Pimtaş Plastik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Laboratuvar Teknikeri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pimtaş Plastik Kalite Laboratuvar Teknikeri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Laboratuvar Teknikeri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3034395


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 3034395 Tam Zamanlı

Kalite Laboratuvar Teknikeri İstanbul Anadolu Kalite Laboratuvar Teknikeri Kocaeli Kalite Laboratuvar Teknikeri İstanbul Kalite Laboratuvar Teknikeri Plastik Kalite Kalite Kontrol Elemanı


Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

PİMTAŞ PLASTİK

Aradığınız "Kalite Laboratuvar Teknikeri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?