facebook

Kalite Teknisyeni

Depremzede İlan Depremzede İlanı

Hanon Systems

Hanon Systems firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Teknisyeni ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hanon Systems Kalite Teknisyeni ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Teknisyeni ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3449758


Depremzede

Kadın veya Erkek 21 ve üstü No: 3449758 Kişi Sayısı: 2 Yan Haklar: Servis, Yemek, Sağlık Sigortası Tam Zamanlı

Firmanın Aydınlatma Metni

HANON Aydınlatma Metni

1. Veri Sorumlusunun Kimliği

İşbu Aydınlatma Metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVK Kanunu”) 10. Maddesi ile A ... Detaylı Bilgi

Firmanın Aydınlatma Metni

HANON Aydınlatma Metni

1. Veri Sorumlusunun Kimliği

İşbu Aydınlatma Metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVK Kanunu”) 10. Maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla HANON OTOMOTİV İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ ÜRETİM SAN. Ve TİC. A.Ş tarafından hazırlanmıştır. Kişisel Verileriniz; veri sorumlusu olarak HANON tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.

2. İşlenen Veri Kategorileri ve Örnek Veri Türleri

İlgili kişiden (Çalışan Adayı) alınan veriler;
Kimlik Bilgisi: Ad-Soyad; Doğum Yeri; Doğum Tarihi; TCKN; Cinsiyet; Medeni Hal; Uyruk; Yaş, Fotoğraf; Anne Adı;* Baba Adı;* İmza ( T.C.
Kimlik Fotokopisi )
İletişim Bilgisi: İkametgah adresi, telefon numarası
Mesleki Deneyim:
Eğitim Bilgisi:

3. Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşlenebileceği

Yukarıda belirtilen kişisel verileriniz, bu verileri HANON ’a açıklamanıza konu olan ve aşağıda sıralanan ve size hak ve menfaatler sağlanması, şirket içi faaliyetlerin sürdürülmesi ve geliştirilmesi amaçları başta olmak üzere aşağıda yer verilen amaçlarla doğru orantılı olarak; Kanun’un 4., 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dâhilinde işlenebilecektir:

 • Çalışan Adaylarının Başvuru, Seçme, Değerlendirme ve İşe Alma Süreçlerinin Planlaması ve/veya Yürütülmesi
  • Kişinin kendisi tarafından beyan edilen referansları ile iletişime geçilerek ilgili araştırmaların yapılması

  4. İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere Ve Hangi Amaçla Aktarabileceği

  Toplanan çalışan adayı kişisel verileri; yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi doğrultusunda ve bu amaçların yerine getirilmesi ile sınırlı olarak; grup şirketleri, iş ortaklarımıza, hissedarlarımıza, tedarikçilerimize, kanunen yetkili kamu/özel kurumlarına ve özel kişi veya kuruluşlar ile üçüncü kişilere Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve yukarıda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak aktarılabilecek, yurtiçinde veya yurtdışında işlenebilecektir.

  5. Kişisel Verileri Toplama Yöntemleri Ve Hukuki Sebepleri

  HANON, kişisel verileri doğrudan çalışan adaylarının kendisinden, çalışan adaylarının isteği ile HANON’a çalışan adayının CV’sini gönderen kişilerden; e-posta, posta, web sitesi, kariyer hizmeti veren iş ortakları tarafından fiziki, elektronik ortamlardan, çalışan adayının başvurusu ile elde edilerek Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen aşağıdaki hukuki sebepler doğrultusunda toplamaktadır:
  • Gerekli olduğu durumlarda sizlerden aldığımız açık rızanız (ör; iş başvuruları olumsuz sonuçlanan adayların CV’lerinin tekrar değerlendirmeye alınmak üzere 1 yıl ile saklanması)
  • Kanunlarda kişisel verilerinizi işlediğimiz sürecin açıkça öngörülmesi (ör; adayların askerlik durumunun işlenmesi)
  • Sizlerin kişisel verilerinizi paylaşmanız (ör; çalışan adayı tarafından cv ve başvuru formu gönderilmesi)
  • Sizlere bir hak tesis etmemiz, bu hakkı kullandırmamız ve korumamız için veri işlemek zorunda oluşumuz (ör; adres-iletişim bilgilerinin işlenmesi)
  • Sizlerin temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla, sizlerin verilerini işlememizin zorunlu oluşu (ör; çalışan mülakat notları)

  6. Verisi İşlenen İlgili Kişi Olarak Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız

  Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11 inci maddesi kapsamındaki hak ve taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe göre Hanon'a iletebilirsiniz.

  Yukarıda sıralanan haklarınıza yönelik başvurularınızı kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ile KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi, www.hanonsystems.com internet adresinde yer alan Veri Sahibi Başvuru Formunu doldurarak, formun imzalı bir nüshasını ‘G.O.S.B. İhsan Dede Cad. No:135 Gebze/Kocaeli’ adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya KVK Kanunu’nda belirtilen diğer yöntemler ile gönderebilir veya ilgili formu kvkk@hanonsystems.com adresine güvenli elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.

  Şirketimiz, talebin niteliğine göre talebi en kısa sürede ve en geç otuz (30) gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, tarafımızca Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır.

  Başvurular Türkçe yapılmalıdır. Başvurularda, ad, soyadı ve başvuru yazılı ise imza, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için T.C. kimlik numarası, yabancılar için uyruğu, pasaport numarası/kimlik numarası, tebligata esas yerleşim yeri veya işyeri adresi, varsa bildirime esas elektronik posta adresi, telefon veya faks numarası ve talep konusu bulunması zorunludur. Kişisel veri sahibinin sahip olduğu ve yukarıda belirtilen hakları kullanmak için yapacağı ve kullanmayı talep ettiği hakka ilişkin açıklamaları içeren başvuruda; talep ettiği hususun açık ve anlaşılır olması, talep ettiği konunun şahsı ile ilgili olması veya başkası adına hareket ediyor ise bu konuda özel olarak yetkili olması ve yetkisini belgelendirmesi, başvurunun kimlik ve adres bilgilerini içermesi ve başvuruya kimliğini tevsik edici belgelerin eklenmesi gerekmektedir.

  KVK Kanunu kapsamında “Veri Sorumlusu” sıfatıyla bildiririz.


  Saygılarımızla,
  HANON OTOMOTİV İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Hanon Otomotiv : Makine İhtisas OSB. 6.Cadde No:5 Demirciler Mah. Dilovası / Kocaeli
  Tel : 0 (262) 676 68 00
  Faks : 0 (262) 751 24 45
  E-Posta : kvkk@hanonsystems.com
  Mersis No : 0925035491600015

Aradığınız "Kalite Teknisyeni" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur