facebook

KAMYON ŞOFÖRÜ / SERVİS ŞOFÖRÜ

Atalian Global Services

Atalian Global Services firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kamyon Şoförü / Servis Şoförü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Atalian Global Services Kamyon Şoförü / Servis Şoförü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kamyon Şoförü / Servis Şoförü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3389086


Kadın veya Erkek 30 - 45 arası No: 3389086 Kişi Sayısı: 2 Ehliyet: D, E SRC 1, SRC 2, SRC 3, SRC 4 Deneyim: 5-10 Yıl Tam Zamanlı

Şoför Nedir, Ne İş Yapar?

Profesyonel şoför ya da sürücü geniş bir meslek grubunu ifade eder. Şoför ne iş yapar sorusuna özetle, bir aracı kullanarak mal veya yolcu taşımacılığı hizmeti sunan kişi olarak yanıtlayabiliriz. Şoförler çeşitli sektörlerde istihdam edilir. Ürünlerin taşınmasından sorumlu nakliye firmaları, yolcu taşımacılığı faaliyetinde bulunan turizm firmaları, kamu ulaştırma sektörü, hızlı ürün dağıtımı sağlayan kurye firmaları taşımacılık işi için şoförleri istihdam ederler. Şoförlük mesleğini icra edecek ...

Benzer Kamyon Şoförü / Servis Şoförü İş İlanları

Atalian Global Services

Aradığınız "Kamyon Şoförü / Servis Şoförü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?