facebook
  1. ESC DESTEK
  2. Kargo Elemanı

Kargo Elemanı

ESC DESTEK

Aydınlık evler girişi , Mehmet akif mahallesi, Akıncılar mahallesi parkı , Beyşehir caddesi , Yaka mahallesi , Mezarlık , Buhara mahallesi , Stadyum , Yazır öznarsitesi , Kosova mahallesinde ikamet eden 19-45 yaş aralığında vasıfsız kargo yükleme-boşaltma bay personelleri alınacaktır.

ASGARİ ÜCRET+AGİ +SGK+SERVİS+YEMEK ÜCRETİ ŞEKLİNDE OLACAKTIR..

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2897823


Erkek 19 - 45 arası No: 2897823 Tam Zamanlı

Kargo Elemanı Konya Kargo Elemanı Nakliyat / Taşımacılık Kargo Vasıfsız Eleman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Aradığınız "Kargo Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?