facebook
  1. Treks Mühendislik
  2. Kaynakçı Ve Montaj Ustası

Treks Mühendislik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kaynakçı Ve Montaj Ustası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Treks Mühendislik Kaynakçı Ve Montaj Ustası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kaynakçı Ve Montaj Ustası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3278461


Erkek 17 - 55 arası No: 3278461 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

700,010,000 TL

Kaynakçı Ve Montaj Ustası İstanbul Anadolu Kaynakçı Ve Montaj Ustası Kocaeli Kaynakçı Ve Montaj Ustası İstanbul Kaynakçı Ve Montaj Ustası Makine Demir Doğrama Kaynakçı


Benzer Kaynakçı Ve Montaj Ustası İş İlanları

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Treks Mühendislik

Aradığınız "Kaynakçı Ve Montaj Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?