facebook

Klima Montaj & Servis Teknisyeni / Teknikeri

Yüksek Teknik Enerji Ve Klima

Yüksek Teknik Enerji Ve Klima firmasının aktif ilanlarına veya diğer Klima Montaj & Servis Teknisyeni / Teknikeri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yüksek Teknik Enerji Ve Klima Klima Montaj & Servis Teknisyeni / Teknikeri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Klima Montaj & Servis Teknisyeni / Teknikeri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3427690


Erkek 20 - 45 arası No: 3427690 Kişi Sayısı: 2 Yan Haklar: Yemek Kartı, Prim, Sağlık Sigortası Ehliyet: B SRC 1 Deneyim: 1-2 Yıl Tam Zamanlı

8,506 TL

Teknisyen Nedir, Ne İş Yapar?

Teknisyen, teknik bilgi ve beceri isteyen işlerde çalışan kişilere verilen isimdir. Mesleki bilgi ve ya mesleki becerilerine göre çeşitli isimler alırlar. Uçak, sağlık, elektrik teknisyeni aldıkları isimlerden bazılarıdır. Çalıştıkları alanlarda neredeyse her şeyden sorumlu olurlar. Pek çok noktada bakım ve onarım çalışmalarına katkıda bulunurlar. Teknisyen olabilmek için alanında eğitim veren meslek liselerinden mezun olmak gerekmektedir.

Yüksek Teknik Enerji Ve Klima

Aradığınız "Klima Montaj & Servis Teknisyeni / Teknikeri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?