facebook
  1. Aras Kargo
  2. Kurye - Çanakkale/Eskişehir/Bursa/Kütahya/Balıkesir

Kurye - Çanakkale/Eskişehir/Bursa/Kütahya/Balıkesir

Aras Kargo

Aras Kargo firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aras Kargo Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2852033


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 2852033 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir Balıkesir Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir Bursa Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir Çanakkale Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir Eskişehir Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir Kütahya Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir Lojistik Kargo Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "Kurye - Çanakkale / Eskişehir / Bursa / Kütahya / Balıkesir" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?