facebook
  1. Firma Adı Gizli
  2. Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük

Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük

Firma Adı Gizli

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3064098


Erkek 25 - 45 arası No: 3064098 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük İstanbul Avrupa Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük İstanbul Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük Hizmet Danışma Şoför


Benzer Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük İş İlanları

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Firma Adı Gizli

Aradığınız "Makam Şoförü - Maslak Genel Müdürlük" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?