facebook
  1. Hugo Boss
  2. Makinacı (Tekstil)
ilan-resim

Makinacı (Tekstil)

Hugo Boss

İzmir - Gaziemir 30-07-2022
HUGO BOSS Grubu yaklaşık 13.800 çalışanıyla dünya moda endüstrisinin lider şirketlerinden biridir. BOSS ve HUGO markalarının kadın ve erkekler için sunduğu ürün yelpazesi, sadece iş kıyafetlerini, gündelik kıyafetleri ve spor kıyafetlerini değil, aynı zamanda özel günler için zarif gece kıyafetlerini de kapsıyor. HUGO BOSS’un ürün yelpazesinde ayrıca ayakkabılar, aksesuarlar, parfümler, gözlükler ve saatler gibi lisanslı ürünler de bulunuyor. Güncel ürün yelpazesinin yanı sıra etkinlikleri, kampanyaları ve iş birlikleriyle de tanınan HUGO BOSS’un vizyonu dünya çapında teknoloji odaklı birinci sınıf bir moda platformu olmaktır.2021 yılı sonu itibariyle HUGO BOSS’un kendine ait toplam 451 bağımsız mağazası ve binlerce satış lokasyonu bulunmaktadır.
1999 yılından bu yana İzmir Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren HUGO BOSS Tekstil Sanayi üretim tesisleri, erkek giyim, kadın giyim, spor giyim, gömlek ve penye gibi farklı ürün gruplarında HUGO BOSS grubunun en önemli üreticisi konumunda bulunuyor. 4000’e yaklaşan çalışanı, eşsiz kampüsü, sosyal tesisleri, açık ve kapalı spor alanlarının yanı sıra cazip maaş ve ‘Sağlık, İyi Yaşam ve En iyi Yan Haklar’ kategorisinde uluslararası ödüle layık görülen yan haklarıyla, HUGO BOSS TEKSTİL SANAYİ çalışanlarının mutluluğunun değerini biliyor.

Dünyaca ünlü moda şirketi HUGO BOSS’un İzmir’deki üretim tesisleri
"DENEYİMLİ MAKİNACILARI" arıyor.

• Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende dikim operatörü (makineci) olarak çalışmaya istekli,
• Tercihen düz makina, overlok, reçme makinalarında deneyime sahip makinacıların hayalindeki iş fırsatı.
İŞ TANIMI
• İşe alınan dikim operatörlerimiz penye ürünleri, pantolon, ceket, gömlek ve kadın giyim ürün gruplarında, dikim operasyonlarında görevlendirilmektedir.
• Vardiya saatlerimiz: 06:00-14:15, 14:30-00:15
Tüm bu ayrıcalıklara sahip olmak ve HUGO BOSS ailesine katılmak için Salı ve Perşembe günleri 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilen görüşmelere katılmaları rica olunur.
Görüşme Yeri: Hugo Boss Tekstil San. ve Ltd. Şti. Ege Serbest Bölgesi Gaziemir – İzmir
(Salı ve Perşembe günü Serbest Bölge ana giriş kapısından, saat 09:15 itibariyle, Ring servislerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.)
Sorularınız için 0232 298 30 00 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3250396


Kadın veya Erkek 18 - 50 arası No: 3250396 Tam Zamanlı

Makinacı (Tekstil) İzmir Makinacı (Tekstil) Tekstil Üretim


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Makine Mühendisi Ne İş Yapar?

Makine mühendisi; sıklıkla makineler ve imalat yöntemleri ile ilgilenir. Makine tasarımı sırasında gerekli aşamalarda görev almaktadır. Makine mühendisi, analitik çözümler üreterek mekanik sistemlerde gerekli analizleri tamamlar. Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak, çözüm üretmek ve bu çözümü geliştirmek makine mühendisliğinde aranan en kritik özelliklerdir.

Üretimin içinde olduğu her alanda makine mühendisleri kendilerine iş bulabilirler. Makine mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Hugo Boss

Aradığınız "Makinacı (Tekstil) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?