1. Köşkerler Çelik
  2. Makine Opetörü

Makine Opetörü

Köşkerler Çelik

Kocaeli - Dilovası 03-12-2019
1989 yılında çelik halat üretimine başlayan Köşkerler Çelik Halat, ülkemiz için katma değer üretmeye ve istihdam oluşturmaya devam etmektedir. 28 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra, kalitesini arttırırken, makine parkurunu ve teknolojisini de geliştirmeyi ihmal etmemektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına daha etkin çözümler üretmek için kalite yönetim sistemlerini geliştiriyor, gelişen teknolojilerden yararlanıyor ve ürün çeşitliliğini arttırıyor. 2011 yılında taşındığı Dilovası İMES OSB içerisinde yer alan, 24 000 m2’lik yeni üretim tesislerinde asansör, vinç, otomotiv, makine, denizcilik, maden, tarım, kablo ve benzeri sektörler için Çelik Halatlar, yüksek karbonlu teller ve patentli tel üretimi gerçekleştiren Köşkerler Çelik Halat, bu yolculuğuna ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir.
Fabrikamızda bulunan tel çekme, halat makinelerinde ve galvaniz hattında çalışabilecek, askerliğini yapmış, vardiyalı çalışılabilecek, usta operatörler veya yetiştirilmek üzere tecrübesiz Makine Operatör adayları istihdam edilecektir. Mesai imkanı vardır. Gebze, Darıca ve Dilovası bölgesine servislerimiz vardır.

Özellikle Genç ve Yetişmek isteyen arkadaşlarımızı beklemekteyiz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2788205


Erkek 18 - 35 arası No: 2788205 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

Makine Opetörü Kocaeli Makine Opetörü İmalat Metal İşçi


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz


Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlgili İş İlanları
Köşkerler Çelik

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?