facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Mekanik Teknisyeni -Kocaeli-Çayırova

Mekanik Teknisyeni -Kocaeli-Çayırova

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

GENEL NİTELİKLER

“Dış Kaynak Hizmeti Sağlama Konusunda İki Kez Dünya Şampiyonu Olan Ekiple Tanışın”

ISS Türkiye olarak; 40.000’i aşan aile üyemiz ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı ve Haşere Kontrolü ve Destek Hizmetler hizmeti sunuyor ve sektördeki lider konumumuzla büyümeye devam ediyoruz.

ISS olarak bizi özel kılan pek çok şey var. Küresel deneyim, yenilikçi teknolojiler, endüstriye yön veren süreçler gibi… Ancak başarımızın gerçek sırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesine sahip, sıcakkanlı ekibimizde yatar.

Her gün, 530.000 kişilik ailemizin her bir üyesi, İnsani Dokunuşun Gücü ilkesinden aldığı ilhamla müşterilerin ihtiyaçlarını kavrıyor, onlarla empati kuruyor ve işlerin pürüzsüz yürümesi için var gücüyle çalışıyor.

Kocaeli Şekerpınar Bölgesinde bulunan Banka Genel müd. Üssünde bulunan projemizde Mekanik teknisyeni olarak görev alabailecek takım arkadaşı aranmaktadır.

• Elektrik/Elektronik Teknikeri/Teknisyeni/Endüstriyel Otomasyon Bölümlerinden birinden mezun olmak ( Lise ve/veya Yüksekokul )
• Tercihen en az 2 yıl deneyimli
• MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilmek
• Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık olmak
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak

Başvurular Cv üzerinden değerlendirmeye alınmaktadır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3061236


Erkek No: 3061236 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Mekanik Teknisyeni -Kocaeli-Çayırova İstanbul Anadolu Mekanik Teknisyeni -Kocaeli-Çayırova Kocaeli Mekanik Teknisyeni -Kocaeli-Çayırova İstanbul Mekanik Teknisyeni -Kocaeli-Çayırova Hizmet Mekanik Teknisyen


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Mekanik Teknisyeni -Kocaeli-Çayırova" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?