facebook
  1. 3 Mir Yapı
  2. Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı

3 Mir Yapı firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

3 Mir Yapı Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3125802


Kadın veya Erkek 21 - 35 arası No: 3125802 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı İstanbul Anadolu Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı İstanbul Avrupa Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı İstanbul Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı Mağazacılık / Perakendecilik Satış Satış Danışmanı


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "Mobilya Mağaza Yöneticisi - Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?