facebook
  1. Snoc Home & Garden
  2. Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli

Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli

Snoc Home & Garden

Snoc Home & Garden firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Snoc Home & Garden Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3247312


Erkek 25 - 45 arası No: 3247312 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli İstanbul Anadolu Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli İstanbul Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli Mobilya Montaj Montaj Ustası Mobilya Sevkiyat / Stok Personel


Benzer Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli İş İlanları

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Snoc Home & Garden

Aradığınız "Mobilya Sevkiyat Montaj Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?