facebook
  1. Soffa Oturma Sistemleri
  2. Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane

Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane

Soffa Oturma Sistemleri

Soffa Oturma Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane ilanlarına göz atabilirsiniz.

Soffa Oturma Sistemleri Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3107484


Erkek 30 - 50 arası No: 3107484 Tam Zamanlı

3,500 TL

Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane İstanbul Avrupa Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane İstanbul Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane Mobilya İmalat Şoför


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Soffa Oturma Sistemleri

Aradığınız "Mobilya Sevkiyat-Paketleme Ve Montaj Elemanı-Kağıthane" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?