facebook
  1. Dekor Aktif Mobilya
  2. Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı

Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı

Dekor Aktif Mobilya

Dekor Aktif Mobilya firmasının aktif ilanlarına veya diğer Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dekor Aktif Mobilya Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3200808


Erkek No: 3200808 Tam Zamanlı

Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı İstanbul Anadolu Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı İstanbul Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı Mobilya Eleman Mobilya Mobilya Ustası Mobilya İmalat Çırak Mobilya İmalat Usta Mobilya İmalat Kalfa


Benzer Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı İş İlanları

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Dekor Aktif Mobilya

Aradığınız "Mobilya Ustası / Kalfa / Yardımcı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?