1. Saray Muhallebicisi
  2. Motorlu Kurye - Marmara Park Avm
ilan-resim

Motorlu Kurye - Marmara Park Avm

Saray Muhallebicisi

Saray Muhallebicisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Motorlu Kurye - Marmara Park Avm ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saray Muhallebicisi Motorlu Kurye - Marmara Park Avm ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Motorlu Kurye - Marmara Park Avm ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2633324


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 2633324 Tam Zamanlı

Motorlu Kurye - Marmara Park Avm İstanbul Avrupa Motorlu Kurye - Marmara Park Avm İstanbul Motorlu Kurye - Marmara Park Avm Gıda Restoran Moto Kurye Hizmet Cafe / Kafe Kurye


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Saray Muhallebicisi

Aradığınız "Motorlu Kurye - Marmara Park Avm" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?