facebook
  1. Ahmet Çavuş Mali Müşavirlik Bürosu
  2. Muhasebe Elemanı
Mali müşavirlik büromuz çatalca merkezde bulunmaktadır. Büromuzda özellikle üniversitelerin işletme, iktisat, vb. bölümleri ile lise muhasebe bölümü mezunları tercihimizdir. Daha öncesinde muhasebe büro deneyimi bulunan, disiplinli, uzun süreli çalışmak isteyen, KDV, stopaj, birinci sınıf muhasebe kaydı yapabilen muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır. Şu an büromuzda çalışan ihtiyacımız acil olduğundan ilgilenen kişilerin ivedilikle tarafımızla iletişime geçmesini talep ediyoruz.
İletişim için Ahmet Çavuş : 0542 251 56 72

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3323623


Kadın veya Erkek 20 - 47 arası No: 3323623 Tam Zamanlı

Muhasebe Elemanı İstanbul Avrupa Muhasebe Elemanı İstanbul Muhasebe Elemanı Mali Müşavirlik / Muhasebe Muhasebe Muhasebe Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Ahmet Çavuş Mali Müşavirlik Bürosu

Ahmet Çavuş Mali Müşavirlik Bürosu

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle İlanı favorilerime Ekle
İlanı Paylaş

Aradığınız "Muhasebe Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?