facebook
  1. Güler Bekdemir Smmm Bürosu
  2. Muhasebe Ofisi Deneyimli Personel

Muhasebe Ofisi Deneyimli Personel

Güler Bekdemir Smmm Bürosu

İstanbul Anadolu - Pendik 18-01-2022
İSTANBUL PENDİKTEKİ MUHASEBE BÜROMUZA , ORKA SQL MUHASEBE PROGRAMINI KULLANABİLEN ( BU PROGRAMI KULLANMASINI BİLMESİ GEREK ) KDV , MUH - SGK , GEÇİCİ , GELİR VE KURUMLAR VERGİSİ BEYANI HAKİM , BANKALAR , CARİ HESAPLAR , DEFTER BEYAN PROGRAMINI KULLANAN , MİZAN OKUYABİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU , MUHASEBE BÜROSU TECRÜBESİ OLAN TEK DÜZEN HESAP LPNAINA VAKIF DENEYİMLİ BAYAN MUHASEBE ELEMANLARI ALINACAKTIR.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3133383


Kadın 18 - 50 arası No: 3133383 Tam Zamanlı

Muhasebe Ofisi Deneyimli Personel İstanbul Anadolu Muhasebe Ofisi Deneyimli Personel İstanbul Muhasebe Ofisi Deneyimli Personel Mali Müşavirlik / Muhasebe Muhasebe Muhasebe Elemanı


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Güler Bekdemir Smmm Bürosu

Aradığınız "Muhasebe Ofisi Deneyimli Personel" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?