facebook
  1. Güler Bekdemir Smmm Bürosu
  2. Muhasebe Ofisi Personeli

Muhasebe Ofisi Personeli

Güler Bekdemir Smmm Bürosu

İstanbul Anadolu - Pendik 27-10-2020
İSTANBUL PENDİKTEKİ MUHASEBE OFİSİMİZE ; ORKA QSL MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN GELİR VE KURUMLAR VERGİSİ MEVZUATINA İYİ DERECEDE HAKİM OLAN , KDV , STOPAJ ve GEÇİCİ VERG;İLERİNDE TECRÜBELİ SGK MEVZUATINI BİLEN ( BİLDİRGE ONAYI , İŞE GİRİŞ ve ÇIKIŞ - PUANTAJ İŞ KAZASI EKSİK GÜN VS ) TEK DÜZEN HESAP PLANINA HAKİM , MUTLAK ŞEKİLDE OFİS TECRÜBESİ OLAN TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU SORUMLULUK SAHİBİ MİZAN OKUYABİLEN ÇALIŞMA ŞARTLARINA VE ARKADAŞLARINA SAYGILI BAYAN PERSONEL ARIYORUZ.

( GELİR VE KURUMLAR MEVZUATINA MUTLAK HAKİM OLMASI ÖNCELİKLİ ŞARTIMIZDIR )

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2912922


Kadın 18 - 50 arası No: 2912922 Tam Zamanlı

Muhasebe Ofisi Personeli İstanbul Anadolu Muhasebe Ofisi Personeli İstanbul Muhasebe Ofisi Personeli Mali Müşavirlik / Muhasebe Muhasebe Muhasebe Elemanı


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Güler Bekdemir Smmm Bürosu

Aradığınız "Muhasebe Ofisi Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?