facebook
  1. S. M. M. M. Muhammet Birinci
  2. Muhasebe Personeli
Mali müşavirlik ofisimize genel muhasebede deneyimli bütün beyannamelerin hazırlanması ve onayı konusunda bilgili, resmi kurumlarla yazışmada tecrübeli, kendisine güvenen ve muhasebeyi meslek edinmiş çalışma arkadaşı aramaktayız. Yakın çevrelerde oturması tercihimizdir. En az 3-4 yıl deneyimli arkadaş arıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3081567


Kadın veya Erkek 23 - 40 arası No: 3081567 Tam Zamanlı

Muhasebe Personeli İstanbul Avrupa Muhasebe Personeli İstanbul Muhasebe Personeli Mali Müşavirlik / Muhasebe Muhasebe Muhasebe Elemanı


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

S. M. M. M. Muhammet Birinci

Aradığınız "Muhasebe Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?