facebook
  1. Pürtaş Petrol Ürünleri
  2. Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci

Pürtaş Petrol Ürünleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pürtaş Petrol Ürünleri Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3233377


Kadın veya Erkek 20 - 50 arası No: 3233377 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci İstanbul Avrupa Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci İstanbul Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci Petrol ve Petrol Ürünleri Muhasebe Muhasebe Müdürü Petrol ve Petrol Ürünleri Muhasebe Muhasebe Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Pürtaş Petrol Ürünleri

Aradığınız "Muhasebe Sorumlu / Muhasebeci" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?