facebook
  1. Kaytan Özel Güvenlik
  2. MUHASEBE ve HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU

MUHASEBE ve HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU

Kaytan Özel Güvenlik

Kaytan Özel Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Muhasebe Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kaytan Özel Güvenlik Muhasebe Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Muhasebe Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3222403


Kadın 25 - 45 arası No: 3222403 Tam Zamanlı

Muhasebe Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İstanbul Anadolu Muhasebe Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İstanbul Muhasebe Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hizmet Muhasebe Muhasebe Elemanı Hizmet Satış Satış Temsilcisi Mali Müşavirlik / Muhasebe Muhasebe Muhasebe Elemanı


Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Kaytan Özel Güvenlik

Aradığınız "Muhasebe Ve Halkla İlişkiler Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?