facebook
  1. Kobra Group
  2. Operasyon-Pazarlama Müdürü

Kobra Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon-Pazarlama Müdürü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kobra Group Operasyon-Pazarlama Müdürü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon-Pazarlama Müdürü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3088053


Erkek 30 - 45 arası No: 3088053 Tam Zamanlı

Operasyon-Pazarlama Müdürü İstanbul Anadolu Operasyon-Pazarlama Müdürü İstanbul Avrupa Operasyon-Pazarlama Müdürü İstanbul Operasyon-Pazarlama Müdürü Güvenlik Orta Düzey Yönetici


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Aradığınız "Operasyon-Pazarlama Müdürü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?