facebook
  1. Aras Kargo
  2. Operasyon Sorumlusu (Engelli)-İstanbul

Operasyon Sorumlusu (Engelli)-İstanbul

Engelli İş İlanı

Aras Kargo

İstanbul Avrupa - Şişli 05-05-2022
Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 42 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratan Aras Kargo, teknoloji ve güçlü insan kaynağını birleştiren yenilikçi iş modeliyle, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kargo sektörünün lideri Aras Kargo bugün, müşteri memnuniyeti odaklı 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Transfer Merkezi, 825 şube, 4000'den fazla araç filosu ve 12000 kişilik uzman kadrosuyla; her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor.

Sen de bu geniş aileye katılmak istiyorsan, Boğaziçi Bölge Müdürlüğü'nde Operasyon departmanımızda Operasyon Sorumlusu (Engelli Kadro) pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

GENEL NİTELİKLER

•Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
•MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
•Planlama,süreç yönetimi,hızlı organize olabilme ve karar alma becerileri gelişmiş,
•Ekip çalışmasına yatkın,
•Yeniliklere ve değişime açık,
•Kalite,müşteri ve sonuç odaklı çalışabilecek,
•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İŞ TANIMI

•Bölge ve Şube bünyesindeki Operasyonel faaliyetlerin genel Şirket Sistemi doğrultusunda sağlıklı gerçekleştirilmesi, gözlem ve kontrol etkinliğinin sağlanması için gerekli yapının oluşturulması,
•Bölge Operasyonel verimliliğinin tespitinde kullanılacak olan, temel performans kriterlerini oluşturan raporların hazırlanmasında yardımcı olmak ve takibin yapılması.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2954661


Engelli

Kadın veya Erkek No: 2954661 Tam Zamanlı

Operasyon Sorumlusu (Engelli) -İstanbul İstanbul Avrupa Operasyon Sorumlusu (Engelli) -İstanbul İstanbul Operasyon Sorumlusu (Engelli) -İstanbul Lojistik Operasyon Sorumlu


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Aras Kargo

Aradığınız "Operasyon Sorumlusu (Engelli) -İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?