facebook
  1. EUBSA TURKEY
  2. Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm

Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm

EUBSA TURKEY

Eubsa Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eubsa Turkey Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2901054


Erkek 30 - 45 arası No: 2901054 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm İstanbul Anadolu Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm İstanbul Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm Hizmet Destek Hizmetleri Yönetici


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Aradığınız "Operasyon Yöneticisi / Ümraniye / Meydan Avm" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?