facebook
  1. Domino Gemi Hizmetleri
  2. Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu

Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu

Domino Gemi Hizmetleri

Domino Gemi Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Domino Gemi Hizmetleri Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3259246


Kadın veya Erkek 20 - 56 arası No: 3259246 Tam Zamanlı

Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu İstanbul Anadolu Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu İstanbul Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu Denizcilik Denizyolu Operasyon Elemanı


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Domino Gemi Hizmetleri

Aradığınız "Operasyon Yöneticisi Vardiya Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?