facebook
  1. TR MASTER ÖZEL GÜVENLİK
  2. ÖZEL GÜVENLİK DANIŞMA PERSONELİ ESENYURT / KIRAÇ / HADIMKÖY

ÖZEL GÜVENLİK DANIŞMA PERSONELİ ESENYURT / KIRAÇ / HADIMKÖY

TR MASTER ÖZEL GÜVENLİK

Tr Master Özel Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Danışma Personeli Esenyurt / Kıraç / Hadımköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tr Master Özel Güvenlik Özel Güvenlik Danışma Personeli Esenyurt / Kıraç / Hadımköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Danışma Personeli Esenyurt / Kıraç / Hadımköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3097989


Kadın veya Erkek 20 - 55 arası No: 3097989 Kişi Sayısı: 50 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Danışma Personeli Esenyurt / Kıraç / Hadımköy İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Danışma Personeli Esenyurt / Kıraç / Hadımköy İstanbul Özel Güvenlik Danışma Personeli Esenyurt / Kıraç / Hadımköy Güvenlik Danışma Danışman


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

TR MASTER ÖZEL GÜVENLİK

Aradığınız "Özel Güvenlik Danışma Personeli Esenyurt / Kıraç / Hadımköy" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?