facebook
  1. Aslanege Personel Hizmetleri
  2. ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ BAY (KONAK-BORNOVA-BAYRAKLI)

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ BAY (KONAK-BORNOVA-BAYRAKLI)

Aslanege Personel Hizmetleri

Aslanege Personel Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlileri Bay (Konak-Bornova-Bayraklı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aslanege Personel Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlileri Bay (Konak-Bornova-Bayraklı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlileri Bay (Konak-Bornova-Bayraklı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3248224


Erkek 21 - 49 arası No: 3248224 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlileri Bay (Konak-Bornova-Bayraklı) İzmir Özel Güvenlik Görevlileri Bay (Konak-Bornova-Bayraklı) Hizmet Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Aslanege Personel Hizmetleri

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlileri Bay (Konak-Bornova-Bayraklı) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?