facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - BANKA GM / ŞEKERPINAR-ÇAYIROVA

Özel Güvenlik Görevlisi - BANKA GM / ŞEKERPINAR-ÇAYIROVA

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3088653


No: 3088653 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

3,335 TL

Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova Kocaeli Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Gm / Şekerpınar-Çayırova" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?