facebook
  1. Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - BANKA JOKER - GEBZE / PENDİK

Özel Güvenlik Görevlisi - BANKA JOKER - GEBZE / PENDİK

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3061146


No: 3061146 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

3,335 TL

Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik Kocaeli Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Banka Joker - Gebze / Pendik" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?