facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.
  2. Özel Güvenlik Görevlisi ÇERKEZKÖY / SABİT GÜNDÜZ / MARKET

Özel Güvenlik Görevlisi ÇERKEZKÖY / SABİT GÜNDÜZ / MARKET

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi Çerkezköy / Sabit Gündüz / Market ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. Özel Güvenlik Görevlisi Çerkezköy / Sabit Gündüz / Market ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi Çerkezköy / Sabit Gündüz / Market ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3074190


Kadın veya Erkek 20 - 30 arası No: 3074190 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

3,000 TL

Özel Güvenlik Görevlisi Çerkezköy / Sabit Gündüz / Market Tekirdağ Özel Güvenlik Görevlisi Çerkezköy / Sabit Gündüz / Market Savunma / Güvenlik Güvenlik Eleman Savunma / Güvenlik Güvenlik Personel Savunma / Güvenlik Güvenlik Güvenlik Elemanı Güvenlik Personel Güvenlik Güvenlik Elemanı


Benzer Özel Güvenlik Görevlisi Çerkezköy / Sabit Gündüz / Market İş İlanları

Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi Çerkezköy / Sabit Gündüz / Market" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?