facebook
  1. Alternatif Özel Güvenlik
  2. Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt/Akçaburgaz
ilan-resim

Alternatif Özel Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt / Akçaburgaz ilanlarına göz atabilirsiniz.

Alternatif Özel Güvenlik Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt / Akçaburgaz ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt / Akçaburgaz ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3180669


Erkek 30 - 46 arası No: 3180669 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

5,500 TL

Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt / Akçaburgaz İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt / Akçaburgaz İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt / Akçaburgaz Hizmet Güvenlik Güvenlik Elemanı Savunma / Güvenlik Güvenlik Görevli Savunma / Güvenlik Güvenlik Güvenlik Elemanı Güvenlik Görevli Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Alternatif Özel Güvenlik

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi- Esenyurt / Akçaburgaz" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?