facebook
  1. HUN ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - ESENYURT-BAHÇEŞEHİR SİTE

Hun Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt-Bahçeşehir Site ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hun Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt-Bahçeşehir Site ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt-Bahçeşehir Site ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2793644


Erkek 22 - 40 arası No: 2793644 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt-Bahçeşehir Site İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt-Bahçeşehir Site İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt-Bahçeşehir Site Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

HUN ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ

HUN ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Esenyurt-Bahçeşehir Site" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?