1. Favori Vip Güvenlik ve Koruma Hizmetleri
  2. ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ/GALATASARAY STADI

Favori Vip Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Galatasaray Stadı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Favori Vip Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi / Galatasaray Stadı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Galatasaray Stadı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2706206


Kadın veya Erkek 23 - 34 arası No: 2706206 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

2,400 TL

Özel Güvenlik Görevlisi / Galatasaray Stadı İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi / Galatasaray Stadı İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi / Galatasaray Stadı Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Favori Vip Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Favori Vip Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi / Galatasaray Stadı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?