facebook
  1. Tepe Savunma Ve Güvenlik
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - İST ANADOLU YAKASI - BANKA JOKER

Özel Güvenlik Görevlisi - İST ANADOLU YAKASI - BANKA JOKER

Tepe Savunma Ve Güvenlik

Tepe Savunma Ve Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - İst Anadolu Yakası - Banka Joker ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Özel Güvenlik Görevlisi - İst Anadolu Yakası - Banka Joker ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - İst Anadolu Yakası - Banka Joker ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3257434


22 - 40 arası No: 3257434 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - İst Anadolu Yakası - Banka Joker İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - İst Anadolu Yakası - Banka Joker İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - İst Anadolu Yakası - Banka Joker Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Savunma Ve Güvenlik

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - İst Anadolu Yakası - Banka Joker" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?