facebook
  1. EKOL GRUP GÜVENLİK
  2. Özel Güvenlik Görevlisi JOKER ( KARTAL , TUZLA , PENDİK , KURTKÖY )

Özel Güvenlik Görevlisi JOKER ( KARTAL , TUZLA , PENDİK , KURTKÖY )

EKOL GRUP GÜVENLİK

Ekol Grup Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ekol Grup Güvenlik Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3259420


Kadın veya Erkek No: 3259420 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

6,500 TL

Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) Güvenlik Güvenlik Elemanı


Benzer Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) İş İlanları

Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

EKOL GRUP GÜVENLİK

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi Joker ( Kartal , Tuzla , Pendik , Kurtköy ) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?