facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli)

Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli)

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3117465


Kadın veya Erkek 20 - 38 arası No: 3117465 Kişi Sayısı: 8 Tam Zamanlı

4,336 TL

Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli) İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli) İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli) Savunma / Güvenlik Güvenlik Eleman Savunma / Güvenlik Güvenlik Görevli Savunma / Güvenlik Güvenlik Güvenlik Elemanı Güvenlik Görevli Güvenlik Personel


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Sarıyer Rumeli Feneri (Servisli) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?