1. Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - Tuzla / Orhanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - Tuzla / Orhanlı

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri

İstanbul Anadolu - Tuzla 11-07-2020
Tepe Savunma ve Güvenlik, çeyrek asırlık tecrübesiyle 81 ilde can ve mal güvenliğini sağlamaktadır. Bilkent Holding’e bağlı olarak 1993 yılında kurulan Tepe Savunma, özenle seçilmiş, aldığı eğitimlerle nitelik kazanmış güvenlik çalışanlarıyla dikkat çekmektedir.

Tepe Savunma ve Güvenlik, 12 bin kişiden oluşan kadrosuyla güvenlik sektörünün her alanında; özel güvenlik, kıymetli evrak - eşya taşıma, para nakli, işlenmesi ve saklanması, liman ve gemilere yönelik RSO ve danışmanlık hizmeti ile özel güvenlik konularında faaliyet göstermektedir. Kendi sektöründe lider kuruluşlar tarafından tercih edilen, Genel Müdürlüğü Ankara’da bulunan Tepe Savunma’nın, İstanbul, İzmir, Antalya ve Adana illerinde bölge müdürlükleri; Bursa, İzmit, Eskişehir, Samsun, Diyarbakır ve Trabzon illerinde ise bölge temsilcilikleri bulunmaktadır

TUZLA / ORHANLI'da bulunan STOK SAHA projemiz için Bay Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

ARANAN NİTELİKLER:

- Bay,
- Özel güvenlik kimlik kart sahibi2 GÜNDÜZ+2 GECE+2 OFF

2735 TL +275 TL YOL+ AGİ +YEMEK

NOT: Projenin ulaşımı toplu taşıma araçları ile sıkıntılı olması sebebiyle kendi aracı olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır.


İLETİŞİM : 0 534 891 4459 Handan Hanım

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2855297


Erkek 23 - 40 arası No: 2855297 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - Tuzla / Orhanlı İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - Tuzla / Orhanlı İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Tuzla / Orhanlı Güvenlik Eleman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Tuzla / Orhanlı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?