facebook
  1. Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye ilanlarına göz atabilirsiniz.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2920554


Kadın veya Erkek 22 - 40 arası No: 2920554 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Ümraniye" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?