facebook
  1. Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule ilanlarına göz atabilirsiniz.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3327115


Erkek 25 - 45 arası No: 3327115 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Piramit Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Yedikule" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?