facebook

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ / ZEYTİNBURNU / BAYRAMPAŞA/ FABRİKA

WHİTEMARK TESİS YÖNETİM

Whitemark Tesis Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Zeytinburnu / Bayrampaşa / Fabrika ilanlarına göz atabilirsiniz.

Whitemark Tesis Yönetim Özel Güvenlik Görevlisi / Zeytinburnu / Bayrampaşa / Fabrika ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Zeytinburnu / Bayrampaşa / Fabrika ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3415375


Erkek 25 - 40 arası No: 3415375 Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi Nedir, Ne İş Yapar?

Güvenlik görevlisi, görev aldığı işletmenin ya da tesisin belirli prosedürler ve kurallar çerçevesinde güvenliğini sağlayan kişidir. Güvenlik görevlisi, bir işletmedeki, konuttaki ya da tesisteki insanların güvenliğinden sorumludur.Güvenlik Görevlisinin Görev Ve Sorumlulukları Nelerdir?Banka şubesinde, toplu konutta, fabrikada ya da alışveriş merkezinde güvenlik görevlileri bulunur. Çalışılan alana göre güvenlik görevlilerinin görev ve sorumlulukları farklıdır. Örneğin bir işletmede güvenlik gör...

WHİTEMARK TESİS YÖNETİM

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi / Zeytinburnu / Bayrampaşa / Fabrika" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?