facebook

Özel Güvenlik- Ömerli Fabrika

TM KORUMA VE GÜVENLİK HİZ.AŞ

HADIMKÖY YOLU ÜZERİNDE, ÖMERLİ MAHALLESİNDE BULUNAN FABRİKA İÇİN ÖZEL GÜVENLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR. ADAYLARIN TELEFON VEYA WHATSAPP ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI ŞARTTIR.

HADIMKÖY KİPTAŞ ESENYURT, AVCILAR, BAHÇEŞEHİR, BEYLİKDÜZÜ E5 YOLU ÜZERİNDE İKAMET EDEN VEYA ULAŞIM SAĞLAYABİLEN ADAYLARIN BAŞVURU YAPMASINI RİCA EDERİM.

GÖRÜŞMELER ŞİRKET MERKEZİNDE YAPILACAKTIR. (BEYLİKDÜZÜ CUMHURİYET MAHALLESİ METROBÜS DURAĞINDA İNİNCE SAĞ TARAFTA KALIYOR. VETRO CİTY RESİDENCE)

İLETİŞİM:0535 109 8180 (SUAT BEY)

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3372229


Erkek 22 - 50 arası No: 3372229 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Güvenlik Görevlisi Nedir, Ne İş Yapar?

Güvenlik görevlisi, görev aldığı işletmenin ya da tesisin belirli prosedürler ve kurallar çerçevesinde güvenliğini sağlayan kişidir. Güvenlik görevlisi, bir işletmedeki, konuttaki ya da tesisteki insanların güvenliğinden sorumludur.Güvenlik Görevlisinin Görev Ve Sorumlulukları Nelerdir?Banka şubesinde, toplu konutta, fabrikada ya da alışveriş merkezinde güvenlik görevlileri bulunur. Çalışılan alana göre güvenlik görevlilerinin görev ve sorumlulukları farklıdır. Örneğin bir işletmede güvenlik gör...

TM KORUMA VE GÜVENLİK HİZ.AŞ

Aradığınız "Özel Güvenlik- Ömerli Fabrika" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?