facebook
  1. TR MASTER
  2. ÖZEL GÜVENLİK ve DANIŞMA PERSONELLERİ ORTAKÖY

ÖZEL GÜVENLİK ve DANIŞMA PERSONELLERİ ORTAKÖY

TR MASTER

Tr Master firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Ve Danışma Personelleri Ortaköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tr Master Özel Güvenlik Ve Danışma Personelleri Ortaköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Ve Danışma Personelleri Ortaköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3312997


Erkek 22 - 40 arası No: 3312997 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Ve Danışma Personelleri Ortaköy İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Ve Danışma Personelleri Ortaköy İstanbul Özel Güvenlik Ve Danışma Personelleri Ortaköy Danışmanlık Danışma Personel Hizmet İdari İşler Personel Hizmet Teknik Destek Eleman Hizmet Danışma Danışma Memurluğu Güvenlik Eleman


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Aradığınız "Özel Güvenlik Ve Danışma Personelleri Ortaköy" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?