facebook
  1. ALIŞAN LOJİSTİK
  2. REACH TRUCK OPERATÖRÜ

REACH TRUCK OPERATÖRÜ

ALIŞAN LOJİSTİK

İstanbul Anadolu 21-01-2023
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan şirketimiz için, Güzeller OSB' de bulunan depomuzda başlayacak yeni operasyonumuzda görevlendirilmek üzere;

Tercihen lise mezunu,
Tercihen yükleme ve depolama alanlarında en az 3 yıllık operatörlük tecrübesi olan,
İş makinesi ehliyetine sahip ,
Planlı çalışan, ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
İstanbul Tuzla, Kartal, Pendik, Maltepe, Sultanbeyli ,Samandıra, Sarıgazi ve Sancaktepe civarında ikamet eden .


"Reach Truck Operatörü" arıyoruz.


İŞ TANIMI

• Paletli malların düzen ve sistem dahilinde boşaltmasını, istiflenmesini ve ilgili lokasyonlara depolamasını yapmak, yerleştirmek, gidecek paletli malların yüklemesini yapmak.


• Vardiya Sorumlusu tarafından kendisine verilen boşaltma listesi doğrultusunda veya sistem üzerinden kullanıcısına düşen iş emirlerine istinaden gelen paletli malları araçtan veya üretim hattından indirmek, boşaltma noktasından veya raf önlerinden alarak listede yer alan raf adresine güvenli bir şekilde yerleştirmek.


• Vardiya Sorumlusu tarafından kendisine verilen toplama listesi doğrultusunda veya sistem üzerinden kullanıcısına düşen iş emirlerine istinaden ilgili adreste bulunan doğru ürünü, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra, güvenli bir şekilde indirmek, raf önlerine veya yükleme alanına taşımak.


• Araç yükleme, boşaltma, raf/palet düzenleme ve sevke hazırlama işlemlerini iş makinesi ile veya uygun yüklerde manuel olarak yapmak.


• Taşımasını yapacağı paletlerin dizimini, strechinin, ipli bandının olup olmadığını ve miktarını kontrol etmek, hatalı dizilen veya sağlam olduğundan şüphe duyduğu paletleri taşımadan önce konu hakkında Takım Lideri’ne bilgi vermek, ilgili uygunsuzluğun giderilmesini sağlamak.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3285046


Kadın veya Erkek 17 - 49 arası No: 3285046 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

ALIŞAN LOJİSTİK

Aradığınız "Reach Truck Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?