facebook
  1. ADECCO ÜMRANİYE
  2. Saha Operasyon Personeli

Saha Operasyon Personeli

ADECCO ÜMRANİYE

İsviçre Zürich merkezli Adecco Group, farklı uzmanlık alanlarına yönelik 9 alt markasıyla dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları sağlaması için çalışıyor ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkedeki varlığımızla yeteneklere erişiyor, geliştiriyor ve kendilerine uygun işle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, iş dünyasını eğitiyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin en büyük ikinci el alışveriş platformlarından biri olan iş ortağımız için "Saha Operasyon Personeli" aramaktayız.


Gerekli Nitelikler:

· Lise veya üniversite mezunu,
· Benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl deneyim sahibi,
· B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
· İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş,
· Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
· Askerliğini tamamlamış

İş Tanımı:

· Ofis ve sahanın koordinasyonunun sağlanması,
· Araç giriş çıkışlarının takibi,
· Ofis malzemelerinin temin edilmesi,
· Evrak ve dosya kontrollerinin sağlanması,"Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3084414


Erkek No: 3084414 Tam Zamanlı

Saha Operasyon Personeli İstanbul Anadolu Saha Operasyon Personeli İstanbul Saha Operasyon Personeli E-Ticaret Operasyon Operasyon Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ADECCO ÜMRANİYE; Türkiye İş Kurumu’nun 24.12.2016 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

ADECCO ÜMRANİYE

Aradığınız "Saha Operasyon Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?