facebook
  1. Gardaşsan Yapı
  2. Saha Satış Ve Pazarlama Personeli

Saha Satış Ve Pazarlama Personeli

Gardaşsan Yapı

Gardaşsan Yapı firmasının aktif ilanlarına veya diğer Saha Satış Ve Pazarlama Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gardaşsan Yapı Saha Satış Ve Pazarlama Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Saha Satış Ve Pazarlama Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3317893


Kadın 30 - 50 arası No: 3317893 Tam Zamanlı

Saha Satış Ve Pazarlama Personeli Ankara Saha Satış Ve Pazarlama Personeli Bursa Saha Satış Ve Pazarlama Personeli Sakarya Saha Satış Ve Pazarlama Personeli Samsun Saha Satış Ve Pazarlama Personeli Trabzon Saha Satış Ve Pazarlama Personeli Yapı Malzemeleri Pazarlama Satış Danışmanı


İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Gardaşsan Yapı

Aradığınız "Saha Satış Ve Pazarlama Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?