1. Aras Kargo
  2. Satış Destek(Engelli) - Orhanlı
ilan-resim

Satış Destek(Engelli) - Orhanlı

Engelli İş İlanı

Aras Kargo

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 40 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratan Aras Kargo, teknoloji ve güçlü insan kaynağını birleştiren yenilikçi iş modeliyle, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kargo sektörünün lideri Aras Kargo bugün, müşteri memnuniyeti odaklı 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Transfer Merkezi, 825'den fazla şube, 4000'den fazla araç filosu ve 14000 kişilik uzman kadrosuyla; her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor.


Sen de bu geniş aileye katılmak istiyorsan, Orhanlı ' da bulunan Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü' müzde Satış Destek biriminde görev alacak (Engelli) çalışma arkadaşı aramaktayız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2754659


Engelli

Kadın veya Erkek No: 2754659 Kişi Sayısı: 8 Tam Zamanlı

Satış Destek (Engelli) - Orhanlı İstanbul Anadolu Satış Destek (Engelli) - Orhanlı İstanbul Satış Destek (Engelli) - Orhanlı Lojistik Kargo Engelli


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Aras Kargo

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?