1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın

Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın

İNKA İnsan Kaynakları

İnka İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka İnsan Kaynakları Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2688422


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 2688422 Kişi Sayısı: 100 Dönemsel

Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın Muğla Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın Gıda Yiyecek / İçecek Host Mağazacılık / Perakendecilik Yiyecek / İçecek Satış Temsilcisi Turizm Yiyecek / İçecek Hostes


İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Satış Destek Görevlisi (Bodrum- Yalıkavak) Kadın" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?