facebook

Satış Temsilcisi - Teknik Destek Mühendisi

Dostel Otomasyon

Dostel Otomasyon firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Temsilcisi - Teknik Destek Mühendisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dostel Otomasyon Satış Temsilcisi - Teknik Destek Mühendisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Temsilcisi - Teknik Destek Mühendisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3431119


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3431119 Kişi Sayısı: 2 Yan Haklar: Servis, Yemek, Yemek Kartı, Prim Ehliyet: B Tam Zamanlı

Satış Danışmanı Nedir, Ne İş Yapar?

Satış danışmanı firmaların ürünlerini, hizmetlerini tanıtan ve satan kişidir. Satış danışmanları satışı artırmak için stratejiler geliştirmekten sorumludur. Firmalar ile müşteriler arasındaki ticari ilişkiyi yönetir. Müşterilerin gereksinimlerini anlar ve buna göre satış ve hizmet önerir. Satış danışmanları hedef bazlı olarak çalışır. Satış Danışmanı Ne İş Yapar?Satış danışmanının görev ve sorumlulukları firmalara göre değişiklik gösterebilir; ancak genel olarak aşağıdaki görevler satış danışma...

Benzer Satış Temsilcisi - Teknik Destek Mühendisi İş İlanları

Dostel Otomasyon

Aradığınız "Satış Temsilcisi - Teknik Destek Mühendisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?